So 7142128
Ne18152229

Inzerce

Moderátor En.dru vybojoval ve světové soutěži stříbro!
Nejedna česká hudební hvězda sní o tom, že se prosadí v zahraničí. Obsadit přední příčku v nadnárodní hudební soutěži už se může zdát jako utopie. A přesto se to stalo – minulou středu získal ve světovém klání stříbro En.dru (Ondřej Havlík) - muzikant, beatboxer, zpěvák, jeden ze členů dnes již nečinné kapely mako!mako a moderátor Evropy 2.

nejlepší články ze dne: 03. 04. 2012

Související články

Zabahněný, utahaný, ale šťastný: Seriálový fešák si prošel peklem a vybojoval medaili v extrémním závodě
Byl to opravdový masakr, ale dokázal to! Ve starobylém řeckém městě Sparta by herec a moderátor Petr Vágner (39) platil určitě za tvrďáka. Úspěšně totiž absolvoval extrémní závod Spartan Race Ultra Beast, který je snad tím největším „peklem“. Medaili vybojoval ve slovenské obci Vechec a je navíc skvělým dárkem k jeho 39. narozeninám, které měl 1. září.
Těžké zdravotní komplikace: Třetí nejkrásnější Češka na světové soutěži bojovala s oslabeným organismem a vyčerpáním
Letošní třetí nejhezčí Češka Kristýna Kubíčková (19) se mezi 15 nejkrásnějších dívek na světové soutěži Miss Earth neprobojovala, i tak se ale z Filipín do Česka vrací plná zážitků, a také velmi unavená. Na soutěži totiž bojovala se zdravotními problémy.
VIDEO Kluk z Brna zaujal autíčkem v Pittsburghu vědecký svět
Rozhovor s Martinem Ptáčkem (18), jenž se svým stabilizačním systémem do modelu auta vybojoval bronz v prestižní soutěži.
Toto je nejlepší akční fotka roku. Ve světové fotosoutěži uspěl i Čech Dan Vojtěch
Snímek cyklisty, který balancuje na Ďáblově mostě u saské vesnice Kromlau, se stal absolutním vítězem v největší světové soutěži věnované akčním a adrenalinovým sportům. Autorem je Němec Lorenz Holder. V soutěži uspěl i český fotograf Dan Vojtěch, vyhrál v kategorii Sekvence.
Aňa Geislerová jako Vilhelmová ve StarDance nezázáří! Účast v soutěži na poslední chvíli odmítla
Aňu Geislerovou (40) v populární taneční soutěži neuvidíme! Hvězda českého stříbrného plátna nebude následovat kroky své kolegyně Tatiany Vilhelmové (37), která si ve StarDance vytančila stříbro. Populární herečka měla být hvězdou letošního ročníku soutěže, jenže svou účast si na poslední chvíli rozmyslela!
Celebrity v článku: Aňa Geislerová
Pánové, zpozorněte! Tahle sexy rajda je v TOP 15 na světové soutěži krásy
Markéta Matoušová (26), která je finalistkou České Miss 2017, dostala krásnou příležitost. V Koreji na světové soutěži krásy Miss Global Beauty Queen se sto sedmdesát pět centimetrů vysoká blondýnka s atraktivní postavou probojovala po třítýdenních přípravách do úzkého výběru mezi TOP 15 finalistek z celého světa. A to rozhodně stojí za pozornost…
zdroj: extra.cz, přidáno 22.10.2017 v 21:22, zobrazit podobné
Třetím nejkrásnějším muže světa je student práv z Brna
Čtyřiadvacetiletý student práv Tomáš Dumbrovský vybojoval třetí příčku na mezinárodní soutěži mužské krásy Mister International v Jižní Koreji.
zdroj: bleskove.centrum.cz, přidáno 14.2.2015 v 19:05, zobrazit podobné
Chcete se stát světově úspěšnou modelkou? Pokud vypadáte nějak takhle, máte velké šance!
Rok utekl jako voda a mladičká česká modelingová kráska je čím dál úspěšnější. Tehdy šestnáctiletá dívka Eva Klímková vyhrála první místo v prestižní modelingové soutěži Elite Model Look a o několik týdnů dobyla i světové finále v Číně.
zdroj: vipstory.cz, přidáno 3.9.2014 v 14:18, zobrazit podobné
Stříbro je pro olympioniky horší než bronz
Britští vědci tvrdí, že pro atleta je horší dostat stříbrnou medaili než tu bronzovou. Stříbro znamená být tím druhým, tedy stát ve stínu nejlepšího. Mít bronz ale znamená dostat se až na stupně vítězů. Z hlediska pocitu štěstí a uspokojení je tedy třetí příčka cennější než ta druhá. Vyplývá to z analýzy pocitů štěstí u atletů z letní olympiády a paralympiády v Londýně.